Znám vlkodlaka

19. srpna 2007 v 23:34 | Míša |  Zážitky
Tento příběh byl uveřejněn na Záhadách a Mystériích a autor si stojí za jeho pravdivostí. Já ho neodsuzuji, ale ani plně neuznávám, neboť důvěra je drahá věc, která se jen tak nerozhazuje. Tedy čtěte:
Znám vlkodlaka
První článek tohoto aurora je zde.
Když už jsem se tak rozepsal, rád bych připojil další článek. Nebudu říkat jména, abych nebyl konkrétní.

Studuju SZŠ a ve třeťáku na souvislé praxi jsem se skamarádil s jednou holkou, o které všichni říkaly, že je satanistka. Tak trošku tajnůstkářsky jsem se jí začal vyptávat, jestli je vážně satanistka. Nakonec se mi svěřila, že se o sobě domnívá, že je vlkodlak.

Prý ji fascinuje pohled na krev a na syrové maso, to prý byl také důvod, proč šla na zdrávku. Navíc při úplňku nemůže v noci spát a má chuť běhat po lese mezi stromy. Nikdy ale prý nikomu neublížila. Já se jí svěřil, že si o sobě myslím, že jsem čaroděj a když jsme při raní směně stlaly lůžka na prázdném pokoji, ze kterého se propouštělo, tak jsme si povídali o magii.

Bylo to docela příjemné mít někoho dalšího, s kým můžete drbat o něčem, co jinak tajíte. Oba máme stejný problém, kromě pár vybraných jedinců o ničem takovém nemluvíme a své doměnky o svém druhém já tajíme i před svými rodinami.

Autor: Emizol
Vydáno: 19. 8. 2007

ZDROJ:
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 wolfesstar wolfesstar | 17. prosince 2012 v 14:31 | Reagovat

jé ona je mé dvojče

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama