Prosinec 2007

Tajemství na DVD

14. prosince 2007 v 13:07 | Míša |  Kultura
Tajemství na DVD
Pokud se vám nechce nebo nemáte možnost navštívit divadlo Kalich, přesto však po muzikálu toužíte, nezoufejte!
Poměrně nedávno totiž Tajemství vyšlo na DVD se stejným názvem! Zde aktualita ze stránek divadla:
Landovo Tajemství konečně na DVD!
Tak už je to tady! Fanoušky muzikálového dramatu Daniela Landy jistě potěší zpráva, že DVD se záznamem představení už je v prodeji.
Seženete ho kromě obvyklých obchodů také přímo v Divadle Kalich.
Tajemství si ovšem můžete díky návratu všech muzikálů Divadla Kalich užít také živě. Znovu se na jevišti našeho divadla objeví 3. března, vstupenky na něj jsou - stejně jako na ostatní muzikály - už v prodeji. A pozor, můžete využít výhodného abonmá!

Muzikál Tajemství v divadle

14. prosince 2007 v 13:07 | Míša |  Kultura
Muzikál Tajemství v divadle
Kdysi právě tento muzikál vystřídal Krysaře. A jako u něj, i u Tajemství mě mrzelo, že jsem ho prošvihla. A jako Krysaře, i Tajemství čeká příští rok obnovená premiéra. Takže, jste-li na tom jako já a nevíte-li o tomhle ještě, pozorně čtěte!
Kdy:
Premiéra připadá na pondělí 3. 3. 2008, muzikál poběží až do neděle 9. 3. 2008.
Znovu se pak vrátí od pondělí 12. 5. 2008 do 18. 5. 2008.
Další PROGRAM zatím nebyl stanoven.
Kde: V divadle Kalich - Jungmannova 9, Praha 1 (pokladna tel.: 296 245 311, e-mail: pokladna@kalich.cz) /jinak kdo byl na Nosferatu, tak je to jen kousek od Komedie/
Ceny lístků: Ať dělám co dělám, nikde je nenacházím, takže kdyžtak ještě mrkněte sami: www.kalich.cz
Herci: Lucie Vondráčková, Filip Blažek, Daniel Landa, Ivan Vodochodský, Henrich Šiška, Vladimír Marek, Lucia Šoralová, Linda Finková, Richard Tesařík, Michal Pleskot, Elin Špidlová, Ladislav Spilka aj.
Hudba, texty a příběh: Daniel Landa
Adnotace divadla: Druhý muzikál Daniela Landy si v ničem nezadal s ohlasy na jeho Krysaře. Tajemství je napínavým mystickým příběhem, v němž se kolem hlavních hrdinů začínají dít nevysvětlitelné věci a oni postupně - společně s diváky - přicházejí na to, proč k těmto událostem dochází. Přísně střežená pointa je vskutku překvapivá! Tento strhující muzikál vypráví o naději a o skutečné lásce. Kdo ho navštívil, nosí si poselství představení už navždy v sobě.
A závěrem pár fotek z dřívějšího představení:

NOVINKY

14. prosince 2007 v 1:39 | Míša |  Novinky
14. 12. 2007 - Přidána podrubriky Knihy etc. do rubriky VLKODLACI.
UPOZORNĚNÍ: Tento článek je vždy o novinky s příslušným datem doplňován, nenapíši nový, dokud nebude tento zaplněn, proto toto místo průběžně kontrolujte!