Leden 2013

Co je se mnou?

9. ledna 2013 v 23:40 | Míša |  Zážitky
Tímto neruším pozastavení blogu, jen vyhovím přání z komentářů tady. Příběh se mi zdá možný a slušně podaný. Zda je pravdivý ví asi pouze autorka.

Kontakt na pisatelku zážitku:
mail - ivajaksova (V) seznam.cz
web - http://wolfesstar.blog.cz/ (v době psaní článku zrušený)
Text zážitku:
no nevím přesně jak seto stalo prostě když mi bylo osm byli jsme s rodiči v chovatsku no tak jsem se šla jednou projít dolů po cestě k moři . Byla jsem malá a zvědavá a když jsem uviděla na pláži něco co se podobalo vlkovi ( od malička miluju vlky ) když jsem se chtěla přiblížit otočil se a pokousal mně . Rodičům jsem řekla že jsem že jsem spadla .........
Rok se nic nedělo , další rok se nic nedělo , ale teď ??? se můj život obrátil vzhůru nohama . Země z malého ustrašeného jehnátka se stala osoba neomezených možností začala jsem milovat přírodu , milovat psy , milovat vlky , chodit ven a sedět na skále a nakonci léta jsem už i vila dokonce mi byla doslyšena odpověd , před měsícem jsem pokousala do krve kámoše . A když jme si nedávno pořídili psa zhoršilo seto ............. náhle jsem přišla o půlku kamarádů a té druhé púlce to nehodlám vysvětlovat rodiče to taky neví CO SETO SEMNOU SAKRA DĚJE !!!!!
ještě plus ta námněsíčnoct o úplnku už se ani nepokouším usnout vím žeto nemá smysl.